Kariéra

Kariéra

Servisní technik pro Moravu

Jsme stabilní firma, která se specializuje na průmyslové značení a nově hledáme zkušeného servisního technika pro Moravu, který doplní náš tým.
Jsi manuálně zručný, komunikativní a umíš si poradit v jakékoliv situaci? Potom hledáme právě tebe.

Náplň práce bude instalace zařízení a zajišťování záručního i pozáručního servisu u zákazníka, někdy v rámci jednodenních výjezdů.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • atraktivní práci ve stabilní firmě a v přátelksém kolektivu
  • spolehlivou administrativní podporu a back office v centrále společnosti
  • individuální a motivující mzdové ohodnocení + roční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • moderní vybavení včetně notebooku, telefonu a služebního vozu s možností využití pro soukromé účely
  • přátelský pracovní kolektiv a neformální prostředí

Co od Vás budeme požadovat:

  • SŠ nebo vyučen v oboru elektro
  • NV 194/2022 Sb. § 6 (pův. vyhláška 50/1978 Sb.), o odborné způsobilosti v elektrotechnice
  • praxe jako servisní technik výhodou
  • dobré komunikační dovednosti
  • samostatnost, flexibilitu a týmového ducha
  • řidičský průkaz sk.B

Své životopisy posílejte na: cechova@reko-print.cz.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO ZÁPADNÍ ČECHY

Do našeho týmu hledáme zkušeného obchodního zástupce pro západní Čechy, který bude mít na starosti klienty a partnery z tohoto regionu. Pokud jste komunikativní a máte obchodního ducha, pak hledáme právě Vás.
Jsme stabilní firma, která se specializuje na průmyslové značení.

Náplň práce:
- péče o stávající partnery a klienty
- aktivní vyhledávání a oslovování nových partnerů a klientů
- mapování situace na trhu
- administrativa spojená s náplní práce
- vedení obchodních jednání, správa obchodní agendy
- tvorba návrhů řešení pro zákazníky, tvorba nabídek

Nabízíme:
- atraktivní práci ve stabilní firmě
- spolehlivou administrativní podporu a back-office v centrále společnosti
- individuální a motivující mzdové ohodnocení + roční bonusy
- 25 dní dovolené
- moderní pracovní vybavení včetně notebooku, telefonu a služebního vozu, s možností využití i pro soukromé účely,
- přátelský pracovní kolektiv a neformální prostředí

Požadavky:
- SŠ/VŠ elektro, technické
- praxe jako obchodník
- umění naslouchat klientovi a navrhnout vhodné řešení
- dobré komunikační a prezenční dovednosti
- samostatnost, flexibilitu, týmového ducha
- AJ na komunikativní ú­rovni

kontaktní formulář

Pojďme probrat, jaké řešení bude pro vás nejvhodnější

Projdeme s vámi veškeré detaily a ...

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si o ochr. os. údajů.

Zařízení pro každé odvětví

Naše průmyslové tiskárny a zařízení využijete od automobilového až po potravinářský průmysl.

Potiskneme jakýkoliv materiál

Jsme připraveni značit pro vás výrobky na různé druhy materiálů, ať už savé či nesavé. S využitím laseru, inkjetu, aplikátoru etiket nebo termotransferových tiskáren označíme kartony, pryž, sklo, plasty kovy a další.

Řešení na míru

Navrhneme řešení pro průmyslové značení ve vašem provozu, přímo dle vašich potřeb a požadavků na značení.

Prodej, pronájem i servis

Postaráme se o instalaci zařízení, na vše vás zaškolíme. Ať už využijete zařízení nové nebo jen pronajaté.

Výroba etiketovacích linek

Je vám naše nabídka malá? Vyrobíme vám etiketovací linku na míru přesně podle vašich požadavků.