United Barcode Systems - dokonalost propojení v oblasti průmyslového značení

United Barcode Systems - dokonalost propojení v oblasti průmyslového značení

date

14.02. 2023

Integrace je přidanou hodnotou, kterou nabízíme, abychom vyhověli potřebám našich klientů v jejich výrobních a balicích linkách, v souladu s mezinárodními standardy a požadavky na etiketování, kódování a značení.

 

                    

 

TIJ (termální inkjet tiskárny) – primární značení –  je ideální řešení pro tisk na různé plastové podklady, smršťovací fólie, výlisky a jakýkoli porézní i neporézní povrch.

Tiskárny APLINK – sekundární značení – s vysokým rozlišením tisknou text, obrázky, grafiku, skenovatelné čárové kódy přímo a na jakýkoli porézní i neporézní povrch. Tyto tiskárny splňují normy GS1, mají vysoký kontrast při lineárních a variabilních vysokých rychlostech a používají inkousty šetrné k životnímu prostředí.

Tiskárny APLINK + UV led vytvrzovací systém – systémy řízení teploty a viskozity pro dokonalou kapku spolu s okamžitým vytvrzením. Inovativní technologie zaručují trvale nízkou spotřebu inkoustu a dokonalou kvalitu tisku. 

Automatické označování sekundárních obalů - krabice, sáčky, obaly v reálném čase. Aplikátor s tiskem APL35s systém automatického označování palet Print & Apply pro obě strany. Jednoduché, výkonné a cenově výhodné.

Označování palet na konci linky - všestrannost našeho zařízení nám umožňuje označit jakýkoli paletizovaný kusový náklad na 1, 2 nebo 3 stranách bez ohledu na typ palety: Euro-palety, univerzální palety, poloviční palety, palety skládané na sebe a výškově nastavitelné palety.

Více o produktech UBS ==>

                      

kontaktní formulář

Pojďme probrat, jaké řešení bude pro vás nejvhodnější

Projdeme s vámi veškeré detaily a ...

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si o ochr. os. údajů.