Speciální aplikátor HERMA InNo-LINER

Speciální aplikátor HERMA InNo-LINER

date

14.02. 2023

Ušetřete za likvidaci nosného papíru, která je velmi nákladná!!
Přesná aplikace etiket bez odpadu a bez silikonu.
Patentovaný systém samolepících materiálů.

Nový systém značení umožňuje ekologický tisk štítků bez jakýchkoliv odpadů.
 

 

HERMA InNO-LINER – jednička na trhu ve světě aplikátorů etiket bez nosného papíru

Protože systém HERMA InNo-Liner se obejde bez nosného papíru, předchází obrovskému množství odpadu.  Po celém světě je označování činností, která v současnosti generuje miliony tun nosného papíru, ten je po aplikaci štítků zcela nepoužitelný. Likvidace a recyklace je velmi nákladná. Proto přišla HERMA ze zcela jedinečným  řešením. Patentovaný systém samolepících materiálů, který vůbec není zprvu lepivý se při aplikaci aktivuje speciálním mikroatomizérem a během zlomku sekundy se stává přilnavým.

Další výhodou je, že při absenci nosného papíru se do každé role vejde více štítků. Sníží se tím jak hmotnost zásilky, tak i skladovací prostor. Tento ekologický systém řešení nabízí absolutní spolehlivost v procesu. Jeho stabilita byla ověřena jak v klimatické laboratoři, tak i v praktických tiskových a zpracovatelských testech.

       
 

Navíc systém HERMA InNo-LINER může nanášet štítky na Vaše produkty či přepravní bedny v různých  velikostech.
Cena je v podstatě stejná jako u běžné samolepící etikety s nosným papírem.

A JAK TO FUNGUJE?

Etiketovací stroj - díky komplexnímu řetězci know-how nabízí HERMA kompletní řešení: materiál etiket bez nosného papíru s inovativním systémem etiketování. Materiál se potiskne, nařeže, aktivuje a nanese etiketovacím strojem.
Tisk - etiketovací systém může být vybaven buď termotransferovou nebo přímo termotiskárnou pro tisk proměnných dat.
Řezací jednotka - po vytištění se štítek ořízne na požadovanou délku. Upravená technika gilotin poskytuje životnost několika miliónů řezů a jednoduchou výměnu čepele.
Mikrorozprašovací trysky - lepidlo se aktivuje přesnými tryskami rozprášené vody až po výdeji etikety. Síla okamžité, jednotné a houževnaté přilnavosti umožňuje etiketě držet po celou dobu její životnosti.
Vodní systém - spotřeba vody v systému je extrémně nízká. Plnění nádržky na vodu je rychlé a snadné. Voda částečně získaná během procesu atomizace je filtrována a znovu použita.
Lineární jednotka - vakuová sací deska a nanášecím válcem a integrovaným senzorem pro automatickou detekci výšky kartonových krabic vede k bezpečnému principu provozu. Délka zdvihu válce je 500 mm

 

Díky nové aplikaci vyvinuté pro zařízení Apple a Android a rozšířené realitě však již mohou zájemci vidět systém v akci, když si jej virtuálně promítnou do vlastního operačního prostředí, na chytrém telefonu nebo tabletu.  

       APPLE                                              ANDROID

                               

 

 

VIDEO ZDE ==>

 

 Zajímá Vás nová technologie etiket bez  nosného papíru? Chcete více informací?
Kontaktujte nás na tel. čísle +420 519 322 798 nebo pište na info@reko-print.cz  

 

kontaktní formulář

Pojďme probrat, jaké řešení bude pro vás nejvhodnější

Projdeme s vámi veškeré detaily a ...

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si o ochr. os. údajů.