PŘÍMÝ TISK – tiskárna APLINK HRX

PŘÍMÝ TISK – tiskárna APLINK HRX

date

14.02. 2023

Inkoustové tiskárny ve stupních šedi s vysokým rozlišením navržené pro zlepšení výkonu kódování na porézních a neporézních površích.

Je povinností označovat produkty zákonnými náležitostmi. Bez identifikačních  údajů se dnes žádný výrobek neobejde. Značné zdražování surovin a energií se však dotklo i oboru průmyslového značení.

S možností výrazné úspory nákladů v oblasti značení výrobků přichází s potiskem bez použití etiket, štítků nebo visaček nová tiskárna APLINK HRX s vysokým rozlišením. Tiskárna tiskne přímo na porézní i neporézní materiály ve vysokém rozlišení, přičemž je tisk mnohem levnější a šetrnější k životnímu prostředí.
Protože tiskárna APLINK HRX tiskne bez etiket, nevzniká při tisku žádný odpad v podobě nosného papíru, čímž odpadají náklady na recyklaci a skladování.

KÓDOVÁNÍ  PŘEŠLO NA DALŠÍ ÚROVEŇ

 • Rozlišení: Vícekanálová správa vertikálního rozlišení a až 1440 dpi horizontálního rozlišení pro vyšší kontrast.
 • Komunikace HR Link:  Ovládejte jakýkoli parametr tiskárny díky komunikačnímu protokolu HR Link, který lze spravovat prostřednictvím uživatelského rozhraní.
 • Periferní připojení:  Připojte tiskárny, majáky nebo UVLED vytvrzovací lampy; propojte tiskárny nebo komunikujte APLINK HRX Series s jakoukoli položkou v řadě.
 • Automatická detekce láhve:  Řada APLINK HRX detekuje vložený inkoust, zabraňuje chybám a zajišťuje nejlepší možnou kvalitu tisku.
 • Rychlost: až 250 m/min.
 • Maximální délka zprávy: 8 metrů.

 

Jak tisknou tiskárny APLINK HRX na neporézní povrchy? Jakou roli hraje UV LED?

kompletní řešení UVLED vytvrzování: lampa + tiskárna + inkoust

 • Tiskárna a LED jako jeden.
  UVLED vytvrzovací systém je plně ovladatelný prostřednictvím displeje našich tiskáren a je schopen vizuálně a intuitivně konfigurovat jakýkoli z jeho parametrů.
  Také režim Stand Alone umožňuje i provozovat UVLED mechanicky jako samostatný systém.
 • Chytrá lampa, maximální bezpečnost.
 • Variabilní výška vytvrzování.

                                                                         

Lesklé podklady neumožnují inkoust proniknout, a proto vyžadují UV vytvrzovací systém. UV LED systém mění inkoust z kapalného do pevného skupenství díky fotoiniciátorům, které reagují na ultrafialové světlo. Jinými slovy, kapka, která byla stříknuta na povrch, když prochází před UV lamou, zasychá a zůstává fixována ve své poloze

Dokonalý tisk s úsporou inkoustu
Tiskárna APLINK HRX snižuje také spotřebu inkoustu, a to díky regulovanému kontrastu. Dokáže aplikovat více či méně inkoustu v různých oblastech zprávy. Unikátní systém CPE umožňuje zvýraznit ve velmi vysoké kvalitě např. čárové kódy ve srovnání s ostatními tištěnými prvky. Stručně řešeno systém CPE umožňuje hrát si s intenzitou černé, aniž by se musela upravovat intenzita rozlišení.

                                                                        

 

Tisk ze všech stran
Tisková hlava tiskárny umožňuje tisknout s vertikálním rozlišením až 360 dpi a horizontálním rozlišením až 1440 dpi množství variabilních údajů jako QR kódy, čárové kódy, šarže, datum výroby a spotřeby. Můžete tak ihned reagovat na potřebu označit váš výrobek jakoukoliv zprávou přímo na výrobní lince. S jednou tiskovou hlavou dosahuje maximální rychlost tisku až 250 m/min. s variabilní velikosti kapky (od 29pL do 128 pL) a výškou tisku do 72 mm, což umožňuje tisknout všechny typy čárových kódů podle mezinárodních standardů GS1. Netlaková lahvička s inkoustem lze vyměnit, aniž by musel být zastaven proces tisku. Díku tomu se nemusí zastavovat výrobní linka kvůli doplnění inkoustu. Navíc se tiskárna APLINK HRC sama konfiguruje podle vloženého inkoustu, což zabraňuje chybám a zajišťuje nejlepší možnou kvalitu tisku.

                                                                         

Tiskárny APLINK HRX obsahují novou řídící jednotku s HDM se 7“ nebo 10“ barevnou dotykovou obrazovkou, umožňující jednoduše a plnohodnotně ovládat všechny funkce tiskárny včetně synchronizace s linkou i UVLED lampou. Stejně tak lze upravovat a vytvářet nové i stávající zprávy. Komfort dodává i vyjímatelný displej z těla tiskárny, který lze umístit kdekoliv na výrobní lince. 

                                                                            

Inovativní design umožňuje tiskárně tisknout v jakékoliv poloze díky flexibilní konstrukci. Umožňuje změnu ze SIDE na TOP nebo TILT (od 0º do 90º), aniž by bylo třeba technické podpory. Což znamená, že sytém je tak flexibilní, že tiskovou hlavu můžeme naklánět a můžeme tisknout z boku, seshora i v náklonu (0 – 90°).

kontaktní formulář

Pojďme probrat, jaké řešení bude pro vás nejvhodnější

Projdeme s vámi veškeré detaily a ...

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si o ochr. os. údajů.