Ohlédnutí za MSV 2023 v Brně

Ohlédnutí za MSV 2023 v Brně

date

31.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV 2023), jeden z největších a nejvýznamnějších strojírenských veletrhů ve střední Evropě, probíhal 10. –13. října 2023 v Brně.

O veletrh byl velký zájem jak mezi vystavovateli, což dokládají veletržní expozice v celých 10 pavilonech, tak i mězi návštěvníky, navštívilo jej na 60 000 lidí. 1 312 vystavujících firem přijelo z 43 zemí z celého světa. 

Na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně vystavovala i naše společnost v pavilonu E, kde předvedla řadu praktických ukázek, výhody přímého tisku pomocí tiskáren ve vysokém rozlišení UBS Aplink HRX, funkce a možnosti kontinuálních inkoustových tiskáren CITRONIX, nové provedení linky značky HERMA, dopravníkový pás, vakuový podavač i další značící zařízení od firmy SAVEMA.

Návštěvníkům jsme předvedli komplexní vyřešení značení výrobků, palet nebo polotovarů ve výrobě pomocí osvědčených zařízení předních světových výrobců v oboru průmyslového značení.

Disponujeme širokou škálou zařízení pro značení a identifikaci produktů, která naleznou uplatnění napříč všemi průmyslovými obory. Na českém a slovenském trhu jsme výhradním distributorem firem Citronix, United Barcode Systems, Savema a Herma. Kromě toho dodáváme i tiskárny firmy Carl Valentin a nově také laserová značení od firmy Herolaser.

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří nás na našem stánku navštívili.

 

        

     

      

            

 

 

kontaktní formulář

Pojďme probrat, jaké řešení bude pro vás nejvhodnější

Projdeme s vámi veškeré detaily a ...

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si o ochr. os. údajů.