Objevte novou generaci paletových aplikátorů etiket APL řady 80

Objevte novou generaci paletových aplikátorů etiket APL řady 80

date

12.03. 2024

United Barcode Systems představuje novou generaci tiskáren a aplikátorů etiket APL 80 series.

APL 80S je nejmodernější řešení etiketování. Tento aplikátor etiket je navržený tak, aby splňoval nejpřísnější požadavky v oblasti průmyslového značení. Nabízí řadu výhod, které z něj dělají jedinečný stroj pro optimalizaci procesů etiketování na konci výrobní linky.

                                                 

APL 80S je schopen automaticky a přesně tisknout a aplikovat etikety až na tři strany palety či balíku. To nejen urychluje proces, ale také splňuje aplikační identifikační standardy GS1-128 a mezinárodní doporučení GS1 pro značení.

                                 

 

Pokud jde o výkon, APL 80S tiskne a aplikuje etikety s variabilními údaji rychlostí až 180 palet za hodinu na dvou stranách palety, což z něj činí ideální volbu v průmyslovém prostředí s vysokým objemem výroby.

Integrovaný maják poskytuje informace o stavu zařízení v reálném čase, což umožňuje efektivní monitorování a rychlou reakci na jakoukoli eventualitu.

Tomuto paletovému aplikátoru etiket přidávají na hodnotě funkce, jako je spotřební materiál s 15% větší autonomií s rolí etiket o průměru 350 mm, automatické osvětlení pro výměnu spotřebního materiálu nebo ochranná dvířka tiskového stroje, která zajišťuje optimální výkon, zvýšenou odolnost a snadný přístup ke spotřebnímu materiálu.

Pro značení palet s proměnnou výškou, nabízí verze APL 80ELV zvedací systém s převodovým motorem, který umožňuje etiketování v různých výškách od 850 mm až do 2450 mm a poskytuje tak komplexní řešení pro potřeby značení.

                 

 

Podrobnější informace naleznete ZDE ==> https://www.reko-print.cz/apl-80s nebo https://www.reko-print.cz/apl-80-elv

 

kontaktní formulář

Pojďme probrat, jaké řešení bude pro vás nejvhodnější

Projdeme s vámi veškeré detaily a ...

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si o ochr. os. údajů.