Nová generace tiskové hlavy Citronix Pro přináší řadu inovací

Nová generace tiskové hlavy Citronix Pro přináší řadu inovací

date

08.07. 2024

Díky dlouhodobým zkušenostem s průmyslovým tiskem nabízíme velmi kvalitní tiskárny a servisní podporu.

InkJet tiskárny pracují na principu CIJ technologie.
Tuto technologii lze použít na téměř všechny rovné i zakřivené povrchy, savé i nesavé, sklo, dřevo, plasty, papír, kov, keramiku a další materiály používané ve výrobních procesech. CIJ je bezkontaktní tisk, kdy jsou elektricky nabité kapičky inkoustu aplikovány nástřikem z tiskové hlavy. Tento typ značení patří mezi nejmodernější v oboru průmyslového značení výrobků a obalů.

Novinka s řadou ci5000
Citronix navrhl novou tiskovou hlavu pro CIJ tiskárny řady ci5000. Tato inovace nejenže zvyšuje rychlost tisku až o 30 %, ale také zajišťuje bezproblémové a vysoce kvalitní značení výrobků na téměř jakýkoliv povrch. Na základě dlouholetých zkušeností v oblasti inkoustové technologie je nová značící hlava Citronix Pro navržena tak, aby byla přesná, spolehlivá, jednoduchá na údržbu, a to i ve velmi náročných výrobních prostředích.

S novou tiskovou hlavou CITRONIX vždy výjimečný výkon
Nové pevné pouzdro tiskové hlavy se díky nepřilnavému eloxovanému povrchu, vestavěné stanici a zjednodušenému nastavení velmi snadno udržuje. Robustní odolný rám, zabezpečené vnitřní komponenty a vylepšené těsnění tiskové hlavy zajišťují spolehlivý výkon.
Díky pokročilému generátoru kapek a ohřívači tiskové hlavy pro přesné řízení teploty inkoustu zaručuje tisková hlava Citronix Pro vždy výjimečný výkon.

Veškeré výrobky, musí být opatřeny informacemi, jako je například minimální trvanlivost, sériová čísla, číslo šarže a podobně. Tiskárny Citronix zajišťují dostatečnou kvalitu těchto údajů tak, aby zůstaly čitelné po celý cyklus produktu, zejména v průmyslových odvětvích jako je strojírenství, automobilový, kabelový, elektrotechnický, potravinový průmysl, ve stavebnictví a farmacii. A to od alfa numerických znaků ve více jazycích až po grafiku a loga, čárové kódy 2D Data Matrix i QR kódy.

Celá řada jedinečných inkoustů CITRONIX
Tiskárny CIJ Citronix nabízí širokou škálu inkoustů na bázi MEKu, acetonu a etanolu s vynikajícími adhezními vlastnostmi na různé materiály s okamžitým nebo velmi rychleschnoucím inkoustem, který vyhovuje většina aplikací. Vysoce kontrastní barevné pigmentové inkousty jsou skvělé pro průmyslové aplikace s tmavým povrchem. Díky tomu, že inkousty Citronix jsou téměř bez zápachu se skvěle hodí pro mlékárenský, pekařský a cukrárenský průmysl, který je náchylný k pohlcování pachů ze svého prostředí. Inkousty DFC (Direct Food Contact) jsou schváleny FDA a EU pro tisk na materiály v přímém kontaktu s potravinami.
Citronix také nabízí řadu speciálních inkoustů, jako jsou termochromické, odolné alkoholu a další. Snadný a bezchybný systém doplňování potřebných tekutin zaručuje rychlost a čistotu, bez nutnosti otevírat tiskárnu. Všechny kapalinové filtry jsou umístěny v jednom uzavřeném modulu, který lze vyměnit za méně než 30 sekund. Systém ciSafeFill automaticky kontroluje, zda je použit správný typ kapaliny a zda není překročen datum spotřeby, čímž optimalizuje výkon tiskárny.

Dokonalost v každém ohledu

Vysoce citlivá dotyková obrazovka je odolná vůči rozpouštědlům a plně chráněna tvrzeným sklem, které odolává poškrábání či poškození nárazem. 10,1” kapacitní obrazovka s vysokým rozlišením nabízí široký pozorovací úhel a nabízí intuitivní GUI s vytvářením zpráv WYSIWYG.

 

                       

kontaktní formulář

Pojďme probrat, jaké řešení bude pro vás nejvhodnější

Projdeme s vámi veškeré detaily a ...

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si o ochr. os. údajů.