Clean Design - HERMA vyvinula pro své etiketovací stroje nový koncept

Clean Design - HERMA vyvinula pro své etiketovací stroje nový koncept

date

05.09. 2023

Clean Design - modulární koncept budoucnosti
S cílem optimálně skloubit tvar a funkci vyvinula společnost HERMA pro své etiketovací stroje koncept Clean Design. Výhod je celá řada a sahají od rychlejších objednávacích procesů a větší modulární flexibility až po snadné čištění a lepší udržitelnost.

S technologií Clean Design posouvá společnost HERMA svůj úspěšný modulární koncept etiketovacích strojů na zcela novou úroveň. Koncept Clean Design není jen o vylepšení vzhledu, cílem je zlepšit celkovou technickou stránku stroje ve všech ohledech, což přináší uživatelům řadu výhod.

 

 

Podrobnější informace o výhodách
Nový koncept Clean Design je tak dobře navržen, že našim zákazníkům otevírá řadu nových možností. Nejenže zlepšuje procesy objednávání a konfigurace, ale také zlepšuje provozní postupy našich zákazníků.

 • Důležitá je dostupnost
  Krátká doba odezvy a dodací lhůty jsou pro naše zákazníky často hlavními kritérii při nákupu etiketovacích strojů. Za tímto účelem jsou stroje Clean Design založeny na jednotné platformě strojů se standardizovanými rozhraními. To nabízí maximální flexibilitu pro každého uživatele.
 • Hygienické aspekty
  Stroje Clean Design poskytují lepší ochranu před kontaminací. Je to proto, že mají méně mezer, drážek a otvorů, které je třeba utěsnit.
 • Přidaná hodnota jako standard
  Řada užitečných funkcí, jako je výškově nastavitelná stanice pro obvodové etiketování, integrace tiskárny, boční pásy, již nepředstavuje nákladná řešení na zakázku. Často se jedná o standardní součásti strojů Clean Design, a proto jsou snadněji dostupné a za nižší cenu.
 • Udržitelnost a odolnost 
  Pro stroje Clean Design se používají hliníkové profily z velkoobjemové výroby. To je výrazně šetrnější než kontrukce pro konkrétní stroje. Protože koncept Clean Design přispívá také k digitalizaci interních procesů, dochází v důsledku toho k dalším úsporám zdrojů. Vzhledem k tomu, že funkční moduly lze snadno dovybavit, jsou stroje Clean Design mimořádně bezpečnou investicí do budoucna.
 • Snadnější mobilita
  Také stroje Clean Design bez koleček lze snadněji a bezpečněji sestavit a přemístit pomocí speciálního nástavce pro paletový vozík. Díky nástavci na přední straně plošiny na rámu stroje pro standardní paletový vozík je přeprava mnohem stabilnější a bezpečnější.
 • Zkrácení celkové doby dodání
  Díky technologii Clean Design lze funkční moduly používat univerzálně, tj. na různých strojích, a jsou předem smontovány ve větším množství. To zvyšuje dostupnost, urychluje montáž a zkracuje celkovou dodací lhůtu. Funkční moduly lze při servisu rychleji vyměnit nebo dovybavit.

 

 

kontaktní formulář

Pojďme probrat, jaké řešení bude pro vás nejvhodnější

Projdeme s vámi veškeré detaily a ...

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si o ochr. os. údajů.