POLYTIJ S3

Termální inkjet tiskárny
Výrobce: Digital Ink Technologies

Tato tiskárna má samostatné tiskové hlavy, které lze jednoduše nainstalovat do výrobní linky a ovládat ji lze přes barevný, dotekový, 7“ LCD displej nebo přes externí PC. Každou hlavu lze kontrolovat samostatně

Výška tisku 1 - 25,4 mm
Počet hlav 1 nebo 2
Rozlišení do 600 dpi
Rychlost linky do 60 m/min

 

Série I

Komplexní řada inkoustů, které jsou spolehlivé v široké řadě…

Série II

Komplexní řada inkoustů, které jsou spolehlivé v široké řadě…

Inkoust potravinářský

Certifikát FDA, vhodný pro styk s potravinami Barva zelená,…

Kontinuální HP termo inkjet tiskárny pro tisk ve vysokém rozlišení

Tiskárny POLYTIJ nabízí pokročilou technologii značení. Na rozdíl od jiných termo tiskáren na nesavé materiály, je polymerové termální značení jedinečné. Inkoust obsahuje polymerní pryskyřici, která umožňuje inkoustům přilnout k nesavému povrchu tak, aby držely a odolaly oděru.

Proto tiskárny řady POLYTIJ mohou tisknout na většinu neporézních povrchů, jako jsou plast, sklo a většina kovů. V kombinaci s funkcemi, jako je „plně dotykový barevný 5" displej, inteligentní detekce výrobků, diagnostika inkoustu, řízení přes PC nebo přímo přes internetové rozhraní, je značení toto technologií bezkonkurenční.

Zařízení v základním nastavení používá fonty Arial, ale je zde možnost nahrát různé typy fontů. Tiskne čárové kódy (UPCA, UPCE, EAN13, EAN8, INT25, CODE39, CODE128. EMA128, PDF417, DATAMATRIX, QR), alfanumerické znaky, loga, datumu, čísla šarže, atd.

Funkce „Smart Ink” automaticky rozpozná typ inkoustu, který používáte, a identifikuje optimální parametry pro tisk. Zároveň zde dochází ke kontrole stavu inkoustu v kazetě.

Detekce produktu zabezpečuje integrovaná fotobuňka v tiskové hlavě.

Soubory ke stažení

Máte dotaz k tomuto produktu?

Napište nám vzkaz a my se vám ozveme zpět.