Potřebujete označit výrobky?

Hledáte jakým způsobem označit výrobek? Tak už dál hledat nemusíte, protože společnost REKO PRINT je specialistou v průmyslovém značení výrobků.

V současné době trh nabízí širokou škálu průmyslových tiskáren, které Vám označí výrobek, ale jak najít tu nejlepší – tak s tím Vám pomůžeme my. Stačí nám říct, jaký produkt chcete označit, a my Vám řekneme, jaké jsou možnosti.

Nejsme grafické studio, které řeší grafický tisk na etikety nebo letáky, ale specializujeme se na průmyslové značení ve výrobním sektoru nebo na značení potřebné pro logistiku.

Je důležité si odpovědět na následující otázku:

Chci průmyslovou tiskárnu koupit?

Naše společnost Vám zabezpečí kompletní služby od dodávky zařízení, přes instalaci spojenou s pravidelnou dodávkou náplní a poskytování servisu. Součástí dodávek je samozřejmě kompletní proškolení Vaší obsluhy.

Pokud Vaše odpověď na otázku je „Chci od Vás, abyste mi výrobky označili“ – tak tuto službu nenabízíme. Není to proto, že bychom Vám nechtěli pomoci, ale je pro Vás finančně výhodnější si toto značení výrobků provádět formou pronájmu zařízení u Vás v provozu.