Velkou variabilitu tisku a možnosti využití představíme na 63. Mezinárodním veletrhu v Brně ve dnech 4. – 7. 10. 2022

Na 63. Mezinárodním veletrhu v Brně vám představíme nové možnosti v oblasti průmyslového značení.

Povinností je označovat produkty zákonnými náležitostmi. Bez identifikačních údajů se dnes žádný výrobek neobejde.
Na veletrhu představíme jak novinky, tak i možnosti snižování produkce odpadů, energetickou náročnost a recyklovatelnost obalů.

Přijďte se přesvědčit !!

Najdete nás v pavilonu E, stánek č. 6.

 


Značení produktů je důležitým tématem, které se týká celé škály oborů a výrobních podniků. Našim cílem je poskytnout každému zájemci vhodné řešení, které bude jak ekonomicky výhodné, tak i dokonale vyhovující vašim potřebám v oblasti identifikace zboží. Je  povinností označovat produkty zákonnými náležitostmi. Bez identifikačních údajů se dnes žádný výrobek neobejde.
Průmyslové značení zajišťujeme jak pro velké hráče na trhu, tak i pro malé podniky. Ať už jde o tiskárny, aplikátory etiket nebo jiný typ značení, náš zkušený tým expertů zajistí celý proces od návrhu až po finální realizaci.

Každý projekt a jeho realizace je pro nás výzvou k naplnění vašich představ o kvalitním označení produktů.  Naše firma disponuje silným zázemím pro návrh a realizaci i těch největších projektů. Bohaté zkušenosti, četné reference, široké pokrytí České republiky i spolehlivý servis z nás dělají jedinečného partnera při poskytujeme komplexního značení. Našim zákazníkům zajišťujeme veškerý potřebný spotřební materiál i rychlý a kvalitní servis.

Se značením výrobků vám rádi  pomůžeme vybrat nejvhodnější řešení s ohledem na typ značeného výrobku, potřeby typu identifikace i ekonomické náročnosti.

 

Těšíme se na vás!!!

Děkujeme a přejeme hezký den,
tým společnosti REKO PRINT s.r.o.

Tel.:       +420 732 563 903
E-mail:  obchod@reko-print.cz
www.reko-print.cz


 

 

Velkou variabilitu tisku a možnosti využití představíme na 63. Mezinárodním veletrhu v Brně ve dnech 4. – 7. 10. 2022