Spolehlivost, kvalita a jednoduchost ovládání tiskáren aneb více o novince ci5000

V minulém týdnu jsme Vás informovali o „novince na trhu" nové řadě inkjet tiskáren ci5000. Přislíbili jsme Vám také více informací s kterými se nyní rádi podělíme. Jednou z největších změn u tiskáren řady ci5000 je velký barevný vysoce kontrastní dotykový displej. Dalším krokem vpřed je vylepšení nových klíčových funkcí, které staví tuto tiskárnu na vrchol.


Samozřejmostí dále zůstává spolehlivost, kvalita a jednoduchost ovládání tiskáren. Splňují tak náročné požadavky na značení v průmyslových odvětvích jako potravinářství, nápojářství, kosmetika, farmacie, ale poradí si také v průmyslu automobilovém, elektrotechnickém a strojírenském.

Za zmínku stojí také optimalizované nastavení pro kvalitu a rychlost tisku s unikátním softwarem, díky kterému lze jedním tlačítkem změnit tisk z malých na větší body. Výhodu rychlého a jednoduchého zálohování a obnovení funkcí přináší standardní porty USB a SD karty.

A pokud potřebujete naléhavě poradit, funkce online nápovědy Vám vždy zabezpečí odpověď na daný problém. Velkou výhodou je také funkce ciLink, která umožňuje prohlížení a ovládání tiskárny přes webový prohlížeč. Pro rychlý a jednoduchý způsob jak optimalizovat výkon, zvýšit provozuschopnost a životnost tiskárny se nabízí funkce ciSafeFill, která zabraňuje používání nesprávného inkoustu a tím pomáhá eliminovat potenciální problémy a funkce ciEasyServ, která umožňuje jednoduše, bez nepořádku a potřeby nářadí výměnu sdruženého filtru.

A na závěr automatický proplach hlavy při každém vypnutí tiskárny Vám zajistí spolehlivý a čistý start při dalším použití.

Nevěříte?

Pokud se chcete přesvědčit jak zvýšit efektivitu značení produktů nebo se jen dozvědět více o naší speciální nabídce jsme tu pro Vás.

Spolehlivost, kvalita a jednoduchost ovládání tiskáren aneb více o novince ci5000

Galerie