Elfin II

Termální inkjet tiskárny
Výrobce: SOJET

Mobilní ruční tiskárna, které design těla připomíná lidské tělo, lehce se drží v ruce, a proto se s ní jednoduše tiskne na statické podklady. Ovládání lze pomocí  plně barevným, dotykovým, 5“ displejem.

Výška tisku 12,5 mm
Rozlišení 300 dpi

 

Série I

Komplexní řada inkoustů, které jsou spolehlivé v široké řadě…

Série II

Komplexní řada inkoustů, které jsou spolehlivé v široké řadě…

Inkoust potravinářský

Certifikát FDA, vhodný pro styk s potravinami Barva zelená,…

Kontinuální HP termo inkjet tiskárny pro tisk ve vysokém rozlišení

Tiskárny EFIN nabízí pokročilou technologii značení. Na rozdíl od jiných termo tiskáren na nesavé materiály, je polymerové termální značení jedinečné. Inkoust obsahuje polymerní pryskyřici, která umožňuje inkoustům přilnout k nesavému povrchu tak, aby držely a odolaly oděru.

 

Proto tiskárny řady Elfin mohou tisknout na většinu neporézních povrchů, jako jsou plast, sklo a většina kovů. V kombinaci s funkcemi, jako je „plně dotykový barevný 5" displej, inteligentní detekce výrobků, diagnostika inkoustu, řízení přes PC nebo přímo přes internetové rozhraní, je značení toto technologií bezkonkurenční.

Zařízení v základním nastavení používá fonty Arial, ale je zde možnost nahrát různé typy fontů. Tiskne čárové kódy (UPCA, UPCE, EAN13, EAN8, INT25, CODE39, CODE128. EMA128, PDF417, DATAMATRIX, QR), alfanumerické znaky, loga, data, čísla šarže, atd.

Funkce „Smart Ink” automaticky rozpozná typ inkoustu, který používáte, a identifikuje optimální parametry pro tisk. Zároveň zde dochází ke kontrole stavu inkoustu v kazetě.

Detekce produktu zabezpečuje integrovaná fotobuňka v tiskové hlavě.

Soubory ke stažení

Elfin II - ruční tiskárna

Tisk ruční tiskárnou Elfin II

Máte dotaz k tomuto produktu?

Napište nám vzkaz a my se vám ozveme zpět.