Střípky z MSV 2017

Letošní rok jsme spojili síly s českým zastoupením firmy PANASONIC a spoluvystavovali jsme na MSV.

Značení laserovým paprskem je totiž stále více v kurzu a to díky širokým možnostem, které tato technologie nabízí. Jednou z velkých předností je použití na téměř jakýkoliv materiál. Špičková kvalita, vysoká flexibilita a přesnost značení zajišťují snížení výrobních nákladů (netřeba žádné další investice do spotřebního materiálu).

Na strojírenském veletrhu jsme představili dva lasery od firmy PANASONIC a to vláknový laser LPZ, který je součástí stanice LC300 a CO2 laser LP400. Více o laserovém značení si můžete přečíst zde http://www.reko-print.cz/zarizeni/laserove-znaceni-co2/22?filter=typ a a ukázku přímo z veletrhu můžete shlédnout na https://www.youtube.com/watch?v=ZgRgSMkuOzE&index=2&list=PLV-5GDcBR_tME36y9hXJdJD13zdNDsP8x.

Nutno zmínit i další technologie, které jsme předvedli. Na své si přišli jak milovníci značení laserem, inkjetem tak i termotransferovým tiskem. Velkým tahákem byla etiketovací linka sestavená na míru pro zákazníka s požadavkem na značení v automotive. Díky našemu šikovnému projekt manažerovi a jeho know-how jsme schopni Vám nabídnout linky za přijatelné ceny.

Mezi letošní novinky patří také nová řada inkjet tiskáren ci5000 od firmy Citronix. Vylepšena o velký dotykový displej a mnoho užitečných funkcí.

Termotransferové tiskárny Savema jsme nedávno zařadili do našeho portfolia produktů, ale už můžeme s hrdostí hlásit velké úspěchy. O tyto tiskárny je veliký zájem a to díky nižší náročnosti  finanční investice a jednoduché integraci do balících nebo etiketovacích linek. Na MSV jste mohli shlédnout podavač Savema s termotransferovou tiskárnou Savema.

Za nás byla účast na MSV velkým přínosem a děkujeme všem zúčastněným za návštěvu na našem stánku.


Střípky z MSV 2017

Galerie